| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Główny materiał | Miedzi + Szkło |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | RoHS |
| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Główny materiał | Miedzi + Szkło |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | RoHS |