| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $286-299 |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Kluczowa cecha | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Podłogowe urządzenia |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Numer modelu | 1830 |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Wymiar produktu | 10 Dia x 60 H |
| Wymiar opakowania | 120*50*60 cm |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $286-299 |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Kluczowa cecha | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Podłogowe urządzenia |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Numer modelu | 1830 |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Wymiar produktu | 10 Dia x 60 H |
| Wymiar opakowania | 120*50*60 cm |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |