| Numer modelu: | YH-7221500 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $199-299 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 3500K (ciepła biała), 5000K (światło dzienne), 6000K (ostrzeżenie o świetle dziennym), 4100K (biała neutralna) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Źródło światła | LED |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Hotel |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Rodzaj bazy | E10, E11, E14, E17 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 75 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 15 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Numer modelu: | YH-7221500 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $199-299 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 3500K (ciepła biała), 5000K (światło dzienne), 6000K (ostrzeżenie o świetle dziennym), 4100K (biała neutralna) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Źródło światła | LED |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Hotel |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Rodzaj bazy | E10, E11, E14, E17 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 75 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 15 kg |
| Gwarancja | 3 lata |