| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-1151516 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-399.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo z akcentem mosiądzu |
| Źródło światła | LED |
| Zastosowanie | Hotel, salon, przestrzenie wewnętrzne |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Dostosowanie | Tak (dostępny OEM/ODM) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność światła | 80 lm/w |
| Przepływ światła | 500 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, SAA, FCC |
| Waga produktu | 10 kg |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-1151516 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-399.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo z akcentem mosiądzu |
| Źródło światła | LED |
| Zastosowanie | Hotel, salon, przestrzenie wewnętrzne |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Dostosowanie | Tak (dostępny OEM/ODM) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność światła | 80 lm/w |
| Przepływ światła | 500 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE, SAA, FCC |
| Waga produktu | 10 kg |