| Nazwa marki: | yihaowo |
| Numer modelu: | yh-f-8132 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $399.99-499.99 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Źródło światła | LED |
| Styl projektowania | Dom na farmie |
| Numer modelu | yh-f-8132 |
| Nazwa marki | Yihaowo |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 115 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 1500 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Certyfikacja | CE, CCC, RoHS |
| Zastosowanie | Pokój |
| Nazwa marki: | yihaowo |
| Numer modelu: | yh-f-8132 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $399.99-499.99 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Źródło światła | LED |
| Styl projektowania | Dom na farmie |
| Numer modelu | yh-f-8132 |
| Nazwa marki | Yihaowo |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 115 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 1500 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Certyfikacja | CE, CCC, RoHS |
| Zastosowanie | Pokój |