| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-169.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-11151207 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Jasny kolor | Ciepłe białe światło |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie po sprzedaży dla firm zajmujących się hurtowną, detaliczną i rozwojem nowych produktów.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-169.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Metal |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-11151207 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Jasny kolor | Ciepłe białe światło |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie po sprzedaży dla firm zajmujących się hurtowną, detaliczną i rozwojem nowych produktów.