| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12871843 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kompatybilność podstawy żarówki | E27, E26, E12, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Dostosowanie | Tak (samodzielnie) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność światła | 85 lm/w |
| Przepływ światła | 900 lm |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 30,000 godzin |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 PCS |
| Jasny kolor | Ciepłe białe światło |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12871843 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kompatybilność podstawy żarówki | E27, E26, E12, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Dostosowanie | Tak (samodzielnie) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność światła | 85 lm/w |
| Przepływ światła | 900 lm |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 30,000 godzin |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 PCS |
| Jasny kolor | Ciepłe białe światło |
| Opakowanie | Pianka + karton |