| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-12811746 |
| Nazwa marki | YH |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 4 kg |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Mamy doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów i doskonały zespół marketingowy.Z kompletną siecią usług zagranicznych, w tym centrami magazynowania logistycznego i centrami obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA, dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla firm hurtowych, detalicznych i rozwoju nowych produktów.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | LED |
| Zasilanie | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-12811746 |
| Nazwa marki | YH |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 4 kg |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Mamy doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów i doskonały zespół marketingowy.Z kompletną siecią usług zagranicznych, w tym centrami magazynowania logistycznego i centrami obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA, dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla firm hurtowych, detalicznych i rozwoju nowych produktów.