| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E27, E12, E26, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rodzaj | Lampa stołowa dekoracyjna |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| MOQ | 1 PCS |
| Cechy | Funkcje oświetleniowe |
| Certyfikacja | CE, UL |
| Usługa projektowania | Usługa OEM |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.Oferujemy silne możliwości techniczne wspierane przez doświadczonych inżynierów i projektantów produktów.
Nasza kompleksowa sieć usług obejmuje magazyny logistyczne i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie w Niemczech i Pleasanton w USA.,wsparcie produkcyjne, logistyczne i posprzedażne dla klientów sprzedaży hurtowej, detalicznej i rozwoju produktów.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Baza żarówki | E27, E12, E26, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 900 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rodzaj | Lampa stołowa dekoracyjna |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| MOQ | 1 PCS |
| Cechy | Funkcje oświetleniowe |
| Certyfikacja | CE, UL |
| Usługa projektowania | Usługa OEM |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.Oferujemy silne możliwości techniczne wspierane przez doświadczonych inżynierów i projektantów produktów.
Nasza kompleksowa sieć usług obejmuje magazyny logistyczne i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie w Niemczech i Pleasanton w USA.,wsparcie produkcyjne, logistyczne i posprzedażne dla klientów sprzedaży hurtowej, detalicznej i rozwoju produktów.