| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 48DIA x 60OAH |
| Wymiar opakowania | 120 x 120 x 50 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 48DIA x 60OAH |
| Wymiar opakowania | 120 x 120 x 50 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |