| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $689-781 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $689-781 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.