| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | YH-7211549 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $98.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt | Okrągłe |
| Wymiar opakowania | 115 x 115 x 95 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Długość życia | 30,000 godzin |
| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | YH-7211549 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $98.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt | Okrągłe |
| Wymiar opakowania | 115 x 115 x 95 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Długość życia | 30,000 godzin |