| Numer modelu: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-399.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 10 kg |
| Materiał cieniowy | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | TOB 5455AI/EBO-L |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Przepływ światła lampy | 120 lm |
| Długość życia | 36000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Spółka posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę, wsparcie posprzedażne dla firm zajmujących się hurtowną, detaliczną i rozwojem nowych produktów.
| Numer modelu: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-399.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 10 kg |
| Materiał cieniowy | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | TOB 5455AI/EBO-L |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Przepływ światła lampy | 120 lm |
| Długość życia | 36000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | Wymagania w zakresie ochrony środowiska |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Spółka posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę, wsparcie posprzedażne dla firm zajmujących się hurtowną, detaliczną i rozwojem nowych produktów.