| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,899.88-1,999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalny, okrągły |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | 18 DIA x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 50*50*60 cm |
| PC/Ctn | 0.4 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,899.88-1,999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalny, okrągły |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | 18 DIA x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 50*50*60 cm |
| PC/Ctn | 0.4 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |