| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-799 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Szkło |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie wejściowe | AC 220V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 6 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Kolor ciała | Złote, czarne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Rodzaj produktu | Światła zawieszone |
| Użycie | Oświetlenie dekoracyjne w pomieszczeniach hotelowych i domowych |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Certyfikacja | CE, UL |
| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-799 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Szkło |
| Gwarancja | 1 rok |
| Napięcie wejściowe | AC 220V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 6 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Kolor ciała | Złote, czarne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Rodzaj produktu | Światła zawieszone |
| Użycie | Oświetlenie dekoracyjne w pomieszczeniach hotelowych i domowych |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Certyfikacja | CE, UL |