| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1767 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-299 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Zastosowanie | Pokój |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 170,25 średnicy x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 50*50*60 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
Yihao Lighting jest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem produktami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla firm hurtowych, detalicznych i rozwoju nowych produktów.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1767 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-299 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Zastosowanie | Pokój |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 170,25 średnicy x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 50*50*60 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
Yihao Lighting jest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem produktami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnej.
Utrzymujemy silne możliwości techniczne z doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów.Nasz doskonały zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM.
Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla firm hurtowych, detalicznych i rozwoju nowych produktów.