| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wstawione na suficie |
| Opcje kształtu | Owalne, okrągłe |
| Kolory ciała | Czarny, złoty, inny |
| Dostosowanie | - Nie, nie. |
| Rozmiar lampy | Wielkie |
| Wymiary produktu | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Wymiary opakowania | 50 × 50 × 60 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 Ra |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wstawione na suficie |
| Opcje kształtu | Owalne, okrągłe |
| Kolory ciała | Czarny, złoty, inny |
| Dostosowanie | - Nie, nie. |
| Rozmiar lampy | Wielkie |
| Wymiary produktu | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Wymiary opakowania | 50 × 50 × 60 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 60 Ra |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |