| Nazwa marki: | Yihaowo |
| Numer modelu: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €423.36-508.20 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Pozostałe |
| Materiał nadwozia | Kryształ |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | Pozostałe |
| Waga produktu | 7 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Baza żarówki | E14 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 1000 godzin |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Projektowanie oświetlenia |
| Wymiary opakowania | 115*115*90 cm |
| Marka mocy | Wyroby domowe |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kształt produktu | Długo |
| Nazwa produktu | Światła zawieszone |
| Opakowanie | Pianka + karton + drewniana ramka |
| Nazwa marki: | Yihaowo |
| Numer modelu: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €423.36-508.20 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Pozostałe |
| Materiał nadwozia | Kryształ |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | Pozostałe |
| Waga produktu | 7 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Baza żarówki | E14 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 1000 godzin |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Projektowanie oświetlenia |
| Wymiary opakowania | 115*115*90 cm |
| Marka mocy | Wyroby domowe |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kształt produktu | Długo |
| Nazwa produktu | Światła zawieszone |
| Opakowanie | Pianka + karton + drewniana ramka |