| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1010 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $650-850 |
| Numer modelu | Yihaowo-1010 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kolor ciała | Złoto |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Przepływ światła | 4800 lm |
| Kąt wiązki | 360° |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 80 |
| Baza żarówki | E12 |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 30 kg |
| Wymiar opakowania | 150 × 150 × 80 cm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1010 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $650-850 |
| Numer modelu | Yihaowo-1010 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kolor ciała | Złoto |
| Źródło światła | LED |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Przepływ światła | 4800 lm |
| Kąt wiązki | 360° |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 80 |
| Baza żarówki | E12 |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 30 kg |
| Wymiar opakowania | 150 × 150 × 80 cm |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |