| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-006 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R 30 810,33-34 053,52 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Kryształ |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | Yihaowo-006 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Pokój |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Biały |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Dostosowanie | - Tak, proszę. |
| Cechy | Ręcznie wykonane |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła | 4800 lm |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Główny materiał | Miedzi + kryształ |
| Styl | Styl amerykański |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-006 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R 30 810,33-34 053,52 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Kryształ |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | Yihaowo-006 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Pokój |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Biały |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Dostosowanie | - Tak, proszę. |
| Cechy | Ręcznie wykonane |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła | 4800 lm |
| Rozmiar lampy | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Główny materiał | Miedzi + kryształ |
| Styl | Styl amerykański |