| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,590-1,890 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | Yihaowo-1008 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Zastosowanie | Pokój |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Biały |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Cechy | Ręcznie wykonane |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 4800 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 115 x 115 x 95 cm |
| PC/karton | 1 |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kształt | Nieregularne |
| Styl | Styl amerykański |
| Główny materiał | Miedzi + kryształ |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Użycie | Dekoracja oświetlenia |
| Rodzaj | Współczesne klasyki |
| Odpowiednie dla: | Sypialnia, salon, wnętrze |
| Urządzenie | Biuro, Dom, Warsztaty, Supermarket, Dom |
| Wielkość | Wniosek klienta |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,590-1,890 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | Yihaowo-1008 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Guangdong |
| Zastosowanie | Pokój |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Biały |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Cechy | Ręcznie wykonane |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 4800 lm |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 115 x 115 x 95 cm |
| PC/karton | 1 |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Kształt | Nieregularne |
| Styl | Styl amerykański |
| Główny materiał | Miedzi + kryształ |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Użycie | Dekoracja oświetlenia |
| Rodzaj | Współczesne klasyki |
| Odpowiednie dla: | Sypialnia, salon, wnętrze |
| Urządzenie | Biuro, Dom, Warsztaty, Supermarket, Dom |
| Wielkość | Wniosek klienta |