| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,450-1,750 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Przepływ światła lampy | 4800 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 115 × 115 × 95 cm |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,450-1,750 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 30 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Przepływ światła lampy | 4800 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 115 × 115 × 95 cm |