| Numer modelu: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $98.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Kolor ciała | Złoto |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Źródło światła | LED |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Długość życia | 30,000 godzin |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Waga produktu | 25 kg |
| Wymiar opakowania | 115 × 115 × 95 cm |
| Zastosowanie | Urząd Spraw Wewnętrznych |
| Numer modelu | YH-7211550 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
Yihao Lighting jest profesjonalnym przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.000 mkw. obiektu produkcyjnego z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, utrzymujemy silną zdolność produkcyjną i wiedzę techniczną.
Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów oprogramowania/sprzętu oraz projektantów rozwoju produktów,wspierany przez doskonały zespół marketingowy i kompleksową sieć usług zagranicznych z magazynami logistycznymi i centrami posprzedażowymi w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA.
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania typu one-stop, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i usługi posprzedażowe dla klientów OEM i ODM w sektorach hurtowego, detalicznego i rozwoju nowych produktów.
| Numer modelu: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $98.99-999.99 |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Kolor ciała | Złoto |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Źródło światła | LED |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Długość życia | 30,000 godzin |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Waga produktu | 25 kg |
| Wymiar opakowania | 115 × 115 × 95 cm |
| Zastosowanie | Urząd Spraw Wewnętrznych |
| Numer modelu | YH-7211550 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
Yihao Lighting jest profesjonalnym przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.000 mkw. obiektu produkcyjnego z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, utrzymujemy silną zdolność produkcyjną i wiedzę techniczną.
Nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów oprogramowania/sprzętu oraz projektantów rozwoju produktów,wspierany przez doskonały zespół marketingowy i kompleksową sieć usług zagranicznych z magazynami logistycznymi i centrami posprzedażowymi w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA.
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania typu one-stop, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i usługi posprzedażowe dla klientów OEM i ODM w sektorach hurtowego, detalicznego i rozwoju nowych produktów.