| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-1111122044 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $699-799.99 |
| Materiał nadwozia | Miedź, mosiądz |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Źródło światła | LED |
| Przepływ światła | 95lm/w |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 90 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kąt wiązki | Dostosowywalne |
| Kolor ciała | Złoto (dostępne kolory na zamówienie) |
| Wymiary | Wielkości niestandardowe |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | RoHS, CE |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-1111122044 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $699-799.99 |
| Materiał nadwozia | Miedź, mosiądz |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Źródło światła | LED |
| Przepływ światła | 95lm/w |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 90 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kąt wiązki | Dostosowywalne |
| Kolor ciała | Złoto (dostępne kolory na zamówienie) |
| Wymiary | Wielkości niestandardowe |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | RoHS, CE |
| Opakowanie | Pianka + karton |