| Nazwa marki: | yihao |
| Numer modelu: | ym-1241833 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 8 kg |
| Materiał cieniowy | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Hotel |
| Kąt wiązki | Zwyczajne |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 95lm/w |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiar opakowania | 110 × 110 × 75 cm |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Główne zastosowanie | Oświetlenie dekoracyjne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | CE UL |
| Nazwa marki: | yihao |
| Numer modelu: | ym-1241833 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥4,137.90-6,896.54 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 8 kg |
| Materiał cieniowy | Pozostałe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Zastosowanie | Hotel |
| Kąt wiązki | Zwyczajne |
| Kolor ciała | Złoto |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 95lm/w |
| Rozmiary lamp | Środkowa |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiar opakowania | 110 × 110 × 75 cm |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Główne zastosowanie | Oświetlenie dekoracyjne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Certyfikacja | CE UL |