| Nazwa marki: | yihao |
| Numer modelu: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $999.99-1,199.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostępne dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | YM-11301720 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Dostosowanie | Tak (do dyspozycji DIY) |
| Przepływ światła | 95lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiary opakowania | 120 × 120 × 85 cm |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Główne materiały | Kryształ miedziany |
| Wnioski | Dom, Hotel, Willa, Kluby Seniorów |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Wybór koloru | Dostępne kolory |
| Certyfikaty | CE, UL |
Yihao Lightingjest profesjonalnym przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.000 mkw. obiektu produkcyjnego z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, utrzymujemy silną zdolność produkcyjną i wiedzę techniczną.
Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów produktów zapewnia ciągłe innowacje i jakość.Wspieramy kompleksowe usługi zagraniczne z magazynami logistycznymi i centrami posprzedażowymi w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA.
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania typu one-stop, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla klientów OEM i ODM w sektorach hurtowego, detalicznego i rozwoju nowych produktów.
| Nazwa marki: | yihao |
| Numer modelu: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $999.99-1,199.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostępne dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Miedź |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | YM-11301720 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Dostosowanie | Tak (do dyspozycji DIY) |
| Przepływ światła | 95lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiary opakowania | 120 × 120 × 85 cm |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
| Główne materiały | Kryształ miedziany |
| Wnioski | Dom, Hotel, Willa, Kluby Seniorów |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Wybór koloru | Dostępne kolory |
| Certyfikaty | CE, UL |
Yihao Lightingjest profesjonalnym przedsiębiorstwem handlu zagranicznego specjalizującym się w projektowaniu, produkcji i handlu produktami oświetleniowymi.000 mkw. obiektu produkcyjnego z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, utrzymujemy silną zdolność produkcyjną i wiedzę techniczną.
Nasz doświadczony zespół inżynierów i projektantów produktów zapewnia ciągłe innowacje i jakość.Wspieramy kompleksowe usługi zagraniczne z magazynami logistycznymi i centrami posprzedażowymi w Düsseldorfie, Niemcy i Pleasanton, USA.
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania typu one-stop, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i wsparcie posprzedażne dla klientów OEM i ODM w sektorach hurtowego, detalicznego i rozwoju nowych produktów.