| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-3121707 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €170.04-340.08 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Żelazo |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Kąt wiązki | Zwyczajne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 95lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiar opakowania | Zwyczajne |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Urządzenie | Kuchnia, restauracja, jadalnia, korytarz |
| OEM/ODM | Przystępne. |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-3121707 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €170.04-340.08 |
| Temperatura koloru (CCT) | Dostosowanie |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Żelazo |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Kąt wiązki | Zwyczajne |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 90 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Przepływ światła lampy | 95lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów |
| Wymiar opakowania | Zwyczajne |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Urządzenie | Kuchnia, restauracja, jadalnia, korytarz |
| OEM/ODM | Przystępne. |
| Opakowanie | Pianka + karton |