| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał podstawowy | Z miedzi |
| Materiał na okładce | Szkło |
| Źródło światła | Żarówki halogenowe |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Nazwa marki | Yihao |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Styl instalacji | Nawierzchnia zamontowana |
| Ocena IP | IP44 |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 1200 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Rysunek i projektowanie światła |
| Wymiar opakowania | Zwyczajne |
| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R 13 070,20-16 337,79 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał podstawowy | Z miedzi |
| Materiał na okładce | Szkło |
| Źródło światła | Żarówki halogenowe |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Nazwa marki | Yihao |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Styl instalacji | Nawierzchnia zamontowana |
| Ocena IP | IP44 |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 1200 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Rysunek i projektowanie światła |
| Wymiar opakowania | Zwyczajne |