| Nazwa marki: | YH |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €525.10-612.61 |
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Materiał | Metal, Akryl, Drewno, Szkło |
| Źródło światła | Zintegrowane LED |
| Temperatura barwowa | 3000K / 4500K / 6000K |
| Kierunek oświetlenia | Wszechkierunkowy |
| Napięcie | AC 110-240V |
| Stopień ochrony IP | IP 20 |
| Montaż | Stół |
| Środowisko | Wewnątrz, Suche |
| Wykończenia | Czarny + Biały, Drewno + Biały, Orzech + Biały |
| Nazwa marki: | YH |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €525.10-612.61 |
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Retro |
| Materiał | Metal, Akryl, Drewno, Szkło |
| Źródło światła | Zintegrowane LED |
| Temperatura barwowa | 3000K / 4500K / 6000K |
| Kierunek oświetlenia | Wszechkierunkowy |
| Napięcie | AC 110-240V |
| Stopień ochrony IP | IP 20 |
| Montaż | Stół |
| Środowisko | Wewnątrz, Suche |
| Wykończenia | Czarny + Biały, Drewno + Biały, Orzech + Biały |