| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $999-1,399 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał nadwozia | Pozostałe materiały |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Masa produktu (kg) | 3 kg |
| Napięcie wejściowe (V) | Prąd AC 85-265V |
| Nazwa marki: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $999-1,399 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Materiał nadwozia | Pozostałe materiały |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Masa produktu (kg) | 3 kg |
| Napięcie wejściowe (V) | Prąd AC 85-265V |