| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-7171611 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3500K (Ciepła biel) |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Materiał korpusu | Szkło |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Usługi rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysunek i projektowanie światła |
| Wymiary opakowania | 125×125×95cm |
| Główny materiał | Mosiądz + szkło |
| Typ | Współczesne klasyki |
| Nadaje się do | Dekoracja wnętrz nowoczesna lampa |
| Urządzenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Rozmiar | Życzenie klienta |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-7171611 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | AED 4,857.64-5,231.60 |
| Temperatura barwowa (CCT) | 3500K (Ciepła biel) |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Materiał korpusu | Szkło |
| Gwarancja | 3 lata |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Źródło światła | LED |
| Usługi rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysunek i projektowanie światła |
| Wymiary opakowania | 125×125×95cm |
| Główny materiał | Mosiądz + szkło |
| Typ | Współczesne klasyki |
| Nadaje się do | Dekoracja wnętrz nowoczesna lampa |
| Urządzenie | Salon, Sypialnia, Jadalnia |
| Rozmiar | Życzenie klienta |