| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-312944 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-399.99 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT) | Personalizacja |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Materiał korpusu | Alabaster |
| Gwarancja | 3-letnia |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał klosza | Alabaster |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 90 |
| Wsparcie DIY | Tak |
| Strumień świetlny lampy | 95 lm/w |
| Żywotność | 50 000 godzin |
| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | ym-312944 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $299.99-399.99 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Temperatura barwowa (CCT) | Personalizacja |
| Tryb sterowania | Sterowanie przełącznikiem |
| Materiał korpusu | Alabaster |
| Gwarancja | 3-letnia |
| Napięcie wejściowe | 110-260V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 20 kg |
| Materiał klosza | Alabaster |
| Wskaźnik oddawania barw (Ra) | 90 |
| Wsparcie DIY | Tak |
| Strumień świetlny lampy | 95 lm/w |
| Żywotność | 50 000 godzin |