| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Pendant Owalny miedziany z regulowaną wysokością E12
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 170,5 średnica x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 60*60*50 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | AED 1,121.76-3,739.29 |
Yihao Lauriston Cluster Pendant Owalny miedziany z regulowaną wysokością E12
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 25 kg |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Wymiar produktu | 170,5 średnica x 60 OAH |
| Wymiar opakowania | 60*60*50 cm |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| Baza żarówki | E12 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Styl | Nowoczesny prosty luksus |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.