| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-11251640 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $199.99-299.99 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Styl projektowania | Przemysłowe |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Wydajność światła | 110 lm/W |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 5 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-11251640 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $199.99-299.99 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Styl projektowania | Przemysłowe |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Wydajność światła | 110 lm/W |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 5 kg |
| Gwarancja | 3 lata |