| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-159 |
| Temperatura koloru | 3000K (Ciepła biała) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Materiał cieniowy | Kryształ K9 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Kolory ciała | Czarny, złoty, inny |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wymiary produktu | 5.5W x 4.15D x 5.5H |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-159 |
| Temperatura koloru | 3000K (Ciepła biała) |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Materiał cieniowy | Kryształ K9 |
| Kształt cienia | Owalne |
| Kolory ciała | Czarny, złoty, inny |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wymiary produktu | 5.5W x 4.15D x 5.5H |