| Numer modelu: | YH-7211653 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,099-1,199 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 5000K (światło dzienne), 4100K (neutralna biała), 3500K (ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Baza żarówki | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-7211653 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 60 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 50 × 50 × 60 cm |
| PC/karton | 1 |
| Waga produktu | 12 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa produktu | Światło ścienne LED w pomieszczeniach wewnętrznych |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Projekt | Usługa OEM |
| Numer modelu: | YH-7211653 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $1,099-1,199 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 5000K (światło dzienne), 4100K (neutralna biała), 3500K (ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Baza żarówki | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-7211653 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 60 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 50 × 50 × 60 cm |
| PC/karton | 1 |
| Waga produktu | 12 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa produktu | Światło ścienne LED w pomieszczeniach wewnętrznych |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Projekt | Usługa OEM |