| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0024 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $86.10-108.60 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Rysunek i projektowanie światła, projektowanie oświetlenia i obwodu |
| Materiał cieniowy | Z miedzi |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0024 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność światła | 30 lm/w |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 14 × 35 × 18 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0024 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $86.10-108.60 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Rysunek i projektowanie światła, projektowanie oświetlenia i obwodu |
| Materiał cieniowy | Z miedzi |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0024 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 80 Ra |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność światła | 30 lm/w |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 14 × 35 × 18 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE, RoHS |