| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | YIHAOWO-0026 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥465.53-617.25 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Rysunek i projektowanie oświetlenia, oświetlenie i układy drogowe |
| Materiał cieniowy | Żelazo |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0026 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Wydajność świetlna lampy | 30 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 15 × 22 × 16 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE RoHS |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | YIHAOWO-0026 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥465.53-617.25 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Rozwiązania dotyczące oświetlenia | Rysunek i projektowanie oświetlenia, oświetlenie i układy drogowe |
| Materiał cieniowy | Żelazo |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0026 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra80 |
| Wsparcie DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Wydajność świetlna lampy | 30 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 15 × 22 × 16 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE RoHS |