| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0027 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥593.80-748.98 |
| Numer modelu | YIHAOWO-0027 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Styl projektowania | Nowoczesny styl amerykański |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Materiał cienia i kolor | Miedziana, biała |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Zastosowanie | Pokój dzienny, przy łóżku, hotel |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Wydajność światła | 30 lm/w |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 80 |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wymiar produktu | 13 × 34 × 27 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0027 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥593.80-748.98 |
| Numer modelu | YIHAOWO-0027 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Styl projektowania | Nowoczesny styl amerykański |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Materiał cienia i kolor | Miedziana, biała |
| Kształt cienia | Okrągłe |
| Instalacja | Nawierzchnia ściana |
| Zastosowanie | Pokój dzienny, przy łóżku, hotel |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Wydajność światła | 30 lm/w |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 80 |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Wymiar produktu | 13 × 34 × 27 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |