| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0034 |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $149.30-165.50 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Kryształ |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Rysunek i projektowanie oświetlenia, oświetlenie i układy drogowe |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0034 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 30 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 15*15*15 |
| Waga produktu | 15 kg |
| Certyfikacja | CE RoHS |
| Nazwa marki: | YIHAOWO |
| Numer modelu: | Yihaowo-0034 |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $149.30-165.50 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Kryształ |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Rysunek i projektowanie oświetlenia, oświetlenie i układy drogowe |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YIHAOWO-0034 |
| Nazwa marki | YIHAOWO |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Robisz to sam | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 30 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar produktu | 15*15*15 |
| Waga produktu | 15 kg |
| Certyfikacja | CE RoHS |