| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-199 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kolor odcienia | Biały |
| Główny materiał | Miedzi + tkanina |
| Zastosowanie | Pokój dzienny, powierzchnie handlowe |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Instalacja | Na ścianie |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 |
| Wydajność światła | 110 lm/w |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wymiar opakowania | 90 × 70 × 50 cm |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99-199 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Kolor odcienia | Biały |
| Główny materiał | Miedzi + tkanina |
| Zastosowanie | Pokój dzienny, powierzchnie handlowe |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Instalacja | Na ścianie |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 |
| Wydajność światła | 110 lm/w |
| Przepływ światła | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Gwarancja | 3 lata |
| Waga produktu | 5 kg |
| Wymiar opakowania | 90 × 70 × 50 cm |