| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €59.79-128.12 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 50 × 50 × 50 cm |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Certyfikacja | CE EMC LVD ROHS |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-13191051 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | €59.79-128.12 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Miedź |
| Baza żarówki | E26 |
| Źródło światła | Żarówki żarówkowe lub żarówki LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Auto Cad Layout |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 70 |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 50 × 50 × 50 cm |
| Wsparcie przyciemniające | - Nie, nie. |
| Gwarancja | 3 lata |
| Czas pracy | 30000 godzin |
| Certyfikacja | CE EMC LVD ROHS |