| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | YH-7211431 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$840.39-1,051.81 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie białe), 3500K (ciepłe białe), 5000K (dzieńne), 4100K (neutralne białe), 6000K (powiadomienie o świetle dziennym) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E14, E12, E27, E26 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 80 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 90*90*75 cm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
Yihao Lighting jest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem produktami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnejZ doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów, utrzymujemy doskonałą siłę techniczną.Nasz zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i usługi posprzedażowe dla hurtownika, sprzedaży detalicznej,i przedsiębiorstw zajmujących się rozwojem nowych produktów.
| Nazwa marki: | Yihao |
| Numer modelu: | YH-7211431 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$840.39-1,051.81 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękkie białe), 3500K (ciepłe białe), 5000K (dzieńne), 4100K (neutralne białe), 6000K (powiadomienie o świetle dziennym) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E14, E12, E27, E26 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | AC 110V (± 10%) |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 80 lm/w |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Wymiar opakowania | 90*90*75 cm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Gwarancja | 3 lata |
Yihao Lighting jest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem produktami oświetleniowymi.Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne o silnej zdolności produkcyjnejZ doświadczonymi inżynierami oprogramowania i sprzętu oraz projektantami rozwoju produktów, utrzymujemy doskonałą siłę techniczną.Nasz zespół marketingowy i kompleksowa sieć usług zagranicznych (w tym centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie), Niemcy i Pleasanton, USA) umożliwiają nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów OEM i ODM, w tym projektowanie, produkcję, logistykę i usługi posprzedażowe dla hurtownika, sprzedaży detalicznej,i przedsiębiorstw zajmujących się rozwojem nowych produktów.