| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$523.26-840.39 |
| Temperatura koloru | 3000K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | Ograniczona do 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 2 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Kąt wiązki | 360° |
| Wybór koloru ciała | Czarny, złoty, inny |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Wymiary produktu | 4.5" W x 5.75" D x 16.5" H |
| Wymiary opakowania | 30 × 50 × 60 cm |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 sztuk |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$523.26-840.39 |
| Temperatura koloru | 3000K (Ciepła biała) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | Ograniczona do 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 2 kg |
| Materiał cieniowy | Szkło |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Kąt wiązki | 360° |
| Wybór koloru ciała | Czarny, złoty, inny |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | Ra 60 |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Wymiary produktu | 4.5" W x 5.75" D x 16.5" H |
| Wymiary opakowania | 30 × 50 × 60 cm |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 sztuk |