| Numer modelu: | YH-1559721 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$840.39-1,051.81 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 3500K (ciepła biała), 4100K (neutralna biała), 5000K (światło dzienne), 6000K (powiadomienie o świetle dziennym) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E14, E12, E27, E26 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Przemysłowe |
| Numer modelu | YH-1559721 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 70 |
| Długość życia (godzin) | 30,000 |
| Wymiar opakowania | 60*60*70 cm |
| PC/karton | 1 |
| Waga produktu | 8 kg |
| Numer modelu: | YH-1559721 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | R$840.39-1,051.81 |
| Temperatura koloru (CCT) | 2700K (miękka, ciepła biała), 3500K (ciepła biała), 4100K (neutralna biała), 5000K (światło dzienne), 6000K (powiadomienie o świetle dziennym) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia lampy | Z miedzi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Baza żarówki | E14, E12, E27, E26 |
| Źródło światła | LED |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia i obwodów, rysowanie i projektowanie światła |
| Materiał cieniowy | Tkanina |
| Zastosowanie | Pokój |
| Styl projektowania | Przemysłowe |
| Numer modelu | YH-1559721 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Bezpłatna próbka | - Nie, nie. |
| Instalacja | Na ścianie |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy (lm/w) | 70 |
| Długość życia (godzin) | 30,000 |
| Wymiar opakowania | 60*60*70 cm |
| PC/karton | 1 |
| Waga produktu | 8 kg |