| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-199 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3000K |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 2 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | 1920 |
| Nazwa marki | YH |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Robisz to sam | - Nie, nie. |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia |
| Wymiar opakowania | 30*50*60 cm |
| PC/Ctn | 0.1 |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | 60,5 W x 5,63 D x 17,25 H |
| Kształt cienia | Owalne |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | 1920 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-199 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3000K |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Materiał nadwozia | Z miedzi |
| Gwarancja | 5 lat |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Źródło światła | LED |
| Waga produktu | 2 kg |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Wsparcie przyciemniające | - Tak, proszę. |
| Numer modelu | 1920 |
| Nazwa marki | YH |
| Kąt wiązki | 360° |
| Kolor ciała | Czarny, złoty, inny |
| Baza żarówki | GU10 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Robisz to sam | - Nie, nie. |
| Cechy | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Wzmocowane |
| Rozmiary lamp | Wielkie |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Usługa rozwiązań oświetleniowych | Projektowanie oświetlenia |
| Wymiar opakowania | 30*50*60 cm |
| PC/Ctn | 0.1 |
| Marka mocy | Pozostałe |
| Wymiar produktu | 60,5 W x 5,63 D x 17,25 H |
| Kształt cienia | Owalne |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
Yihao Lightingjest przedsiębiorstwem handlu zagranicznego zajmującym się projektowaniem, produkcją i handlem wyrobami oświetleniowymi.Firma posiada wiele nowoczesnych linii produkcyjnych., z dużą zdolnością; firma jest silna pod względem technicznym, posiada doświadczonych inżynierów oprogramowania i sprzętu, projektantów rozwoju produktów;Mamy doskonały zespół marketingowy i stosunkowo kompletną sieć usług zagranicznych (np., posiadamy centra magazynowania logistycznego i centra obsługi posprzedażowej w Düsseldorfie (Niemcy) oraz w Pleasanton (USA), na podstawie których możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania (w tym projektowanie, produkcję,logistyka, po sprzedaży itp.) dla firm takich jak hurtownicy, sprzedawcy detaliczni i tworzenie nowych produktów skierowanych do klientów OEM i ODM.