| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-199 |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Kluczowa cecha | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Na ścianie |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Wybór koloru ciała | Czarny, złoty, inny |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wymiary produktu | 5.5W x 3.625D x 14H |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $159-199 |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Gwarancja | 5 lat |
| Wsparcie przyciemniania | - Tak, proszę. |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Kluczowa cecha | Zmienna wysokość |
| Instalacja | Na ścianie |
| Kształt | Owalne, okrągłe |
| Wybór koloru ciała | Czarny, złoty, inny |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wymiary produktu | 5.5W x 3.625D x 14H |
| Baza żarówki | E12 |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 60 |
| Długość życia | 50,000 godzin |
| Kąt wiązki | 360° |