| Nazwa marki: | YIHAO |
| Numer modelu: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-149.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo |
| Baza żarówki | E26, E27, E12, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 240 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nazwa marki: | YIHAO |
| Numer modelu: | YH1256302 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | $99.99-149.99 |
| Temperatura koloru (CCT) | 3500K (Ciepła biała) |
| Materiał nadwozia lampy | Żelazo |
| Baza żarówki | E26, E27, E12, E14 |
| Źródło światła | LED |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 240 lm |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Gwarancja | 3 lata |