| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-1251514 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Baza żarówki | E27 |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Willa |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-1251514 |
| Nazwa marki | YH |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 Ra |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 5 kg |
| Kolor odcienia | Biały |
| Nazwa marki: | YH |
| Numer modelu: | YH-1251514 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥1,379.26-2,068.92 |
| Temperatura koloru | 2700K (miękkie ciepłe białe) |
| Tryb sterowania | Kontrola przełącznika |
| Baza żarówki | E27 |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Kryształ |
| Zastosowanie | Willa |
| Styl projektowania | Nowoczesne |
| Numer modelu | YH-1251514 |
| Nazwa marki | YH |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów | 70 Ra |
| Napięcie wejściowe | 110-120V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Rodzaj pozycji | Światła ścienne |
| Wydajność świetlna lampy | 110 lm/w |
| Przepływ światła lampy | 110 lm |
| Długość życia | 30000 godzin |
| Waga produktu | 5 kg |
| Kolor odcienia | Biały |