| Nazwa marki: | YIHAO |
| Numer modelu: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥137.87-206.83 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Plastikowe |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Kompatybilność DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Przepływ światła lampy | 240 lm |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Wymiar produktu | 120,5 × 24 cm |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Czas pracy | 40000 godzin |
| Opakowanie | Pianka + karton |
| Nazwa marki: | YIHAO |
| Numer modelu: | YH125312 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | CN¥137.87-206.83 |
| Temperatura koloru | 3500K (Ciepła biała) |
| Baza żarówki | E12 |
| Źródło światła | LED |
| Materiał cieniowy | Plastikowe |
| Zastosowanie | Pokój |
| Wskaźnik odwzorowania kolorów (Ra) | 80 |
| Kompatybilność DIY | - Tak, proszę. |
| Napięcie wejściowe | Prąd AC 85-265V |
| Instalacja | Na ścianie, na powierzchni |
| Przepływ światła lampy | 240 lm |
| Wydajność świetlna lampy | 85 lm/w |
| Długość życia | 50000 godzin |
| Wymiar produktu | 120,5 × 24 cm |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Czas pracy | 40000 godzin |
| Opakowanie | Pianka + karton |